Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
brawo policja ! likwidujcie łobuz bo strach wyjść wieczorem na ulicę .tylko dobra guma i wąskie drzwi .to njlepsz środek zapobiegawczy na swołocz i pijaków .co do tej obrończyni to oby jej nie przekonali podobni do niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbym był jego ojcem to zdjąłbym pasa i jeszcze mu poprawił!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha widać kurwa że dużo osób komentuje powiązanych z policją bo kto normalny człowiek myśli że ktoś by sam się uderzył głową w ścianę hahaha bez kitu padaka ostro 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W komendzie wszędzie są kamery. Najlepiej jakby Dziennik Wschodni zobaczył najpierw zachowanie tego pseudopokrzywdzonego, a nie od razu bronił uciśnionego. No biedaczek jeden co sam głową po ścianach wali. Przynajmniej by nie oszukiwał, o honorze nie wspominając.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylem w takiej samej sytuacji . Skopali mnie bo chcialem zeby sie wylegitymowali zanim ja podam im swoje dane. To bylo przed moim domem . Na komendzie w Pulawach znowu wpierdol dostalem . Potem dolek i na drugi dzień mnie wypuscili. Z psami sie nie wygra ale po pobicu powiedzialem im ze zle sie czuje i chce jevhac na pogotowie. Tam mnie przebadal lekaz. Oczywiscie powiedzialem ze sie przewrocilem bo nie moglem inaczej zeznac . Wiadomo oco chodzi ! Ale oto mi chodzilo zebym zostam obejzany zeby nie mogli mi wiecej dokopac . Nie chodzi mi o opowiadanie calej tej historii tylko oto ze bylem w takiej samej sytuacji jak ten chlopak i wiele innych osob . Wiem co tam sie wyprawia a te kurwy policyjne i tak napisza co chca . A tak na koniec to jak cie psie kiedys spotkam , gruba palo! To ci morde obije ze cie nie poskladaja. PIEROLONE CWANIAKI W MUNDURACH . I tak nie wygrasz kolego ale powodzienia !!! Pozdro! I Hwdp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymaj się chłopaku! Takie rzeczy są normalne wśród funkcjonariuszy, szczególnie prewencji z pustymi pagonami. Jest to chyba dość przesadzona kara jak na głośne zachowywanie się. Szkoda, że prawie nie ma szans wygrać takiej sprawy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki cwaniak a teraz płacze że policjanci cie pobili o jej straszne rzeczy ! Żałosny jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo Policja ! a Dziennik lepiej niech nie nakręca sprawy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pierwszy pobity przez policje. Proponuje dobrac im sie do tyłka , myślą ze wszystko im można... A komentarz nizej chyba napisal sam policjant w obawie o swoja prace :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wzruszyła mnie twoja historia, dresiku...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem czegoś. Czy Koleś był winny czy nie nie ma tutaj znaczenia. Jeśli został pobity na komendzie to policjanci zlamali prawo i nalezy sie im za to kara. Od kiedy policja jest od wymierzania sprawiedliwości? Zatrzymać, na dołek, oskarzyć jesli się zachowywał się tak jak twierdzą, przedstawić dowody i byc pewnym swego.  Wszyscy ci ktorzy nie sa z policji a mimo to pisza bzdury typu "pała i wąskie drzwi"; "widac że dres" powinni pójśc za przykładem tego chłopaka i jeb'..nąć się w głowe i to mocno. Niby25 lat "wolności" a takich pachołków pelno na swiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naglasniajcie... wreszcie ktos poruszyl temat... Polska policja haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest nie spamuj :P Piszesz komenatrze jak potluczony i myslisz ze nikt nie wie ze to ty je ciagle klepiesz :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Policja! Tępić takie gnidy bez jaj i honoru twardo i bezwzględnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie kłapciaste uszy to tylko w GRUDNIU wyrastają!! Ciota pierwszy na meczu uciekał i się za złą Policją chował...cipuś....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamisynek, za mojej mlodosci jak sie rozrabialo i dostalo od mentowni to nikomu sie nikt nie skarzyl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niewinnych nie biją, więc nie ma tematu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było nie walić gazu pod sklepem to by nie dostał. I tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem czegoś. Czy Koleś był winny czy nie nie ma tutaj znaczenia. Jeśli został pobity na komendzie to policjanci zlamali prawo i nalezy sie im za to kara. Od kiedy policja jest od wymierzania sprawiedliwości? Zatrzymać, na dołek, oskarzyć jesli się zachowywał się tak jak twierdzą, przedstawić dowody i byc pewnym swego.   
  a grzywnę zapłaciłaby za syneczka  mamusia   :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebane cwele! Jeden pedal napisał tyle komentarzy bd jebany dziwko! Jebać policję nad używają swoich praw jebać policję! Trzym się małolat A.C.A.B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...